polski psychoterapeuta Dundrum Irlandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ VIDEO ROZMOWY

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Dundrum, polski psychoterapeuta nerwica Dundrum, leczenie bezsenności Dundrum, leczenie nerwicy Dundrum, polski psychoterapeuta ataki paniki Dundrum, polski psychoterapeuta borderline Dundrum, leczenie chad Dundrum, wsparcie alkoholików Dundrum, polski psychoterapeuta dla par Dundrum, terapia małżenśka Dundrum, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Dundrum, wsparcie DDA Dundrum, kryzys w związku, myśli samobójcze Dundrum, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Dundrum możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.