polski psychoterapeuta Dessau Niemcy +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Dessau, polski psychoterapeuta nerwica Dessau, leczenie bezsenności Dessau, leczenie nerwicy Dessau, polski psychoterapeuta ataki paniki Dessau, polski psychoterapeuta borderline Dessau, leczenie chad Dessau, wsparcie alkoholików Dessau, polski psychoterapeuta dla par Dessau, terapia małżenśka Dessau, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Dessau, wsparcie DDA Dessau, kryzys w związku, myśli samobójcze Dessau, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Dessau możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.