polski psychoterapeuta Civitavecchia Włochy2020-03-06T05:29:55+00:00

ZAREJESTRUJ SIĘ NA

SESJĘ ONLINE

umów wizytę

polski psychoterapeuta Civitavecchia we Włoszech +48 882444173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

psycholog online
cennik psycholog online

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP – WYGODNIE NA KONTO BANKOWE

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.:

Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Civitavecchia, polski psychoterapeuta nerwica Civitavecchia, leczenie bezsenności Civitavecchia, leczenie nerwicy Civitavecchia, polski psychoterapeuta ataki paniki Civitavecchia, polski psychoterapeuta borderline Civitavecchia, leczenie chad Civitavecchia, wsparcie alkoholików Civitavecchia, polski psychoterapeuta dla par Civitavecchia, terapia małżenśka Civitavecchia, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Civitavecchia, wsparcie DDA Civitavecchia, kryzys w związku, myśli samobójcze Civitavecchia, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Civitavecchia możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.

ARTYKUŁY

Nowości na blogu