polski psychoterapeuta Casalecchio di Reno Włochy2020-03-07T12:08:07+00:00

ZAREJESTRUJ SIĘ NA

SESJĘ ONLINE

umów wizytę

polski psychoterapeuta Casalecchio di Reno we Włoszech

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

psycholog online
cennik psycholog online

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP – WYGODNIE NA KONTO BANKOWE

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.:

Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Casalecchio di Reno, polski psychoterapeuta nerwica Casalecchio di Reno, leczenie bezsenności Casalecchio di Reno, leczenie nerwicy Casalecchio di Reno, polski psychoterapeuta ataki paniki Casalecchio di Reno, polski psychoterapeuta borderline Casalecchio di Reno, leczenie chad Casalecchio di Reno, wsparcie alkoholików Casalecchio di Reno, polski psychoterapeuta dla par Casalecchio di Reno, terapia małżenśka Casalecchio di Reno, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Casalecchio di Reno, wsparcie DDA Casalecchio di Reno, kryzys w związku, myśli samobójcze Casalecchio di Reno, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Casalecchio di Reno możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.

ARTYKUŁY

Nowości na blogu

CENNIK USŁUG – PRICE LIST OF SERVICES

CENNIK USŁUG - PRICE LIST OF SERVICES SESJA INDYWIDUALNA 70 EUR CZAS TRWANIA 50 MINUT   SESJA DLA PAR 100

ADHD u osób dorosłych – jakie są objawy

ADHD u dorosłych – fakty i mity Zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi i koncentracji kojarzy się głównie z okresem dzieciństwa. Tymczasem objawy, które obserwuje się u dzieci i nastolatków ze spektrum ADHD, w większości przypadków

Psychoterapia uzależnień od marihuany

Uzależnienie od marihuany – gdzie szukać wsparcia? Nikt nie wie, ilu ich jest, bo nikt nie prowadził takich badań. Tymczasem

PRZECZYTAJ WIĘCEJ ARTYKUŁÓW

CZEMU NIE ZAREJESTRUJESZ WIZYTY U PSYCHOTERAPEUTY ONLINE

już teraz?

ZAREJESTRUJ WIZYTĘ