polski psychoterapeuta Bochum-Hordel Niemcy +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Bochum-Hordel, polski psychoterapeuta nerwica Bochum-Hordel, leczenie bezsenności Bochum-Hordel, leczenie nerwicy Bochum-Hordel, polski psychoterapeuta ataki paniki Bochum-Hordel, polski psychoterapeuta borderline Bochum-Hordel, leczenie chad Bochum-Hordel, wsparcie alkoholików Bochum-Hordel, polski psychoterapeuta dla par Bochum-Hordel, terapia małżenśka Bochum-Hordel, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Bochum-Hordel, wsparcie DDA Bochum-Hordel, kryzys w związku, myśli samobójcze Bochum-Hordel, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Bochum-Hordel możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.