polski psychoterapeuta Bletchley w UK +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Bletchley polski psychoterapeuta nerwica Bletchley, leczenie bezsenności Bletchley, leczenie nerwicy Bletchley, polski psychoterapeuta ataki paniki Bletchley, polski psychoterapeuta borderline Bletchley, leczenie chad Bletchley, wsparcie alkoholików Bletchley, polski psychoterapeuta dla par Bletchley, terapia małżenśka Bletchley, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Bletchley, wsparcie DDA Bletchley, kryzys w związku, myśli samobójcze Bletchley, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Bletchley możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.