polski psychoterapeuta Bergisch Gladbach w Niemczech +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Bergisch Gladbach, polski psychoterapeuta nerwica Bergisch Gladbach, leczenie bezsenności Bergisch Gladbach, leczenie nerwicy Bergisch Gladbach, polski psychoterapeuta ataki paniki Bergisch Gladbach, polski psychoterapeuta borderline Bergisch Gladbach, leczenie chad Bergisch Gladbach, wsparcie alkoholików Bergisch Gladbach, polski psychoterapeuta dla par Bergisch Gladbach, terapia małżenśka Bergisch Gladbach, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Bergisch Gladbach, wsparcie DDA Bergisch Gladbach, kryzys w związku, myśli samobójcze Bergisch Gladbach, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Bergisch Gladbach możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.