polski psychoterapeuta Barendrecht Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Barendrecht, polski psychoterapeuta nerwica Barendrecht, leczenie bezsenności Barendrecht, leczenie nerwicy Barendrecht, polski psychoterapeuta ataki paniki Barendrecht, polski psychoterapeuta borderline Barendrecht, leczenie chad Barendrecht, wsparcie alkoholików Barendrecht, polski psychoterapeuta dla par Barendrecht, terapia małżenśka Barendrecht, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Barendrecht, wsparcie DDA Barendrecht, kryzys w związku, myśli samobójcze Barendrecht, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Barendrecht możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.