polski psychoterapeuta Alphen aan den Rijn Holandia2018-06-03T11:56:48+00:00

umów wizytę

polski psychoterapeuta Alphen aan den Rijn Holandia

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, umów wizytę z psychologiem online Alphen aan den Rijn

psycholog online

Psychoterapia w języku Polskim Alphen aan den Rijn to istotny element procesu leczenia, zwłaszcza w przypadku ludzi, którzy borykają się z problemami emocjonalnymi. Mówienie o trudnych doświadczeniach, poczuciu osamotnienia czy lęku może być niezwykle trudne, ale rozmowa z terapeutą w języku, w którym osoba czuje się komfortowo, może pomóc w otwarciu się i wyrażeniu emocji w sposób bardziej naturalny i efektywny.

Komunikacja w języku ojczystym umożliwia pacjentom wyrażanie się w sposób, który pozwala na pełne zrozumienie ich potrzeb i problemów. W terapii obcojęzycznej pacjenci mogą mieć trudności z wyrażeniem subtelnych odcieni emocji, co może prowadzić do błędnego zrozumienia problemów i potrzeb. Dlatego też, psychoterapia w języku ojczystym jest często uważana za bardziej efektywną, ponieważ umożliwia pacjentom poruszanie się po bardziej skomplikowanych obszarach emocjonalnych.

Język Polski może również pomóc w tworzeniu silniejszej relacji między terapeutą a pacjentem. Znajomość języka, kultury i kontekstu kulturowego może pomóc terapeucie w zrozumieniu specyficznych doświadczeń, problemów i wyzwań, z którymi pacjent się boryka. Ponadto, rozmowa w języku ojczystym może pomóc pacjentowi w poczuciu się bardziej zrozumianym i związany z kulturą, co może być szczególnie ważne w przypadku mniejszości etnicznych lub kulturowych.

W terapii obcojęzycznej, terapeuta może nie zrozumieć specyficznych kontekstów kulturowych, co może prowadzić do nieporozumień lub błędów w ocenie pacjenta i jego potrzeb. Dlatego też, rozmowa w języku ojczystym umożliwia terapeucie lepsze zrozumienie kontekstu kulturowego i specyficznych potrzeb pacjenta.

cennik psycholog online

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ WYGODNIE NA KONTO BANKOWE LUB PAYPAL

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.:

Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Polski psycholog online – korzyści z psychoterapii online

W dzisiejszych czasach, dzięki rozwojowi technologii, wiele usług staje się dostępnych online. W tym również psychoterapia, która dzięki możliwościom internetowym, staje się coraz bardziej popularna. Polscy psychologowie online oferują klientom wiele korzyści, jakie wiążą się z psychoterapią online. Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich.

Dostępność i wygoda

Jedną z największych zalet psychoterapii online jest jej dostępność. Wystarczy komputer, tablet lub telefon z dostępem do internetu, aby skorzystać z usług polskiego psychologa online. Nie trzeba rezygnować z innych zobowiązań, takich jak praca czy szkoła, aby umówić się na wizytę. Terapia online pozwala na elastyczne dostosowanie czasu i miejsca spotkania do potrzeb klienta, co przekłada się na większy komfort i wygodę.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Psychoterapia online to również oszczędność czasu i pieniędzy. Nie trzeba poświęcać czasu na dojazdy na wizyty terapeutyczne. Wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce, w którym można poczuć się swobodnie i skorzystać z terapii. Dzięki temu można zaoszczędzić czas i pieniądze, jakie trzeba przeznaczyć na dojazdy i opłacenie konsultacji.

Wysoka jakość usług

Polski psycholog online, podobnie jak psycholog stacjonarny, posiada wykształcenie oraz doświadczenie w dziedzinie psychologii. Współpraca z psychologiem online zapewnia klientowi dostęp do wykwalifikowanego specjalisty, który oferuje profesjonalną pomoc w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych. W czasie rozmów z psychologiem online klient może liczyć na pełne zaangażowanie i empatię, tak samo jak podczas spotkań stacjonarnych.

Wysoki poziom prywatności

Psychoterapia online, podobnie jak psychoterapia stacjonarna, opiera się na zasadzie poufności. Psycholog online zapewnia klientowi pełną prywatność i dyskrecję w trakcie spotkań terapeutycznych. Rozmowy prowadzone są za pośrednictwem zabezpieczonego połączenia internetowego, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa klienta.

Szeroki wybór metod terapeutycznych

Psychoterapia online oferuje szeroki wybór metod terapeutycznych, które są stosowane w psychoterapii stacjonarnej. Psycholog online może stosować różne podejścia terapeutyczne, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki temu klient ma możliwość wyboru terapii.

Psycholog online może pomóc w leczeniu wielu zaburzeń i chorób psychicznych. Poniżej przedstawiamy niektóre z nich:

 • Depresja
 • Lęki i fobie
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (ZOCD)
 • Zaburzenia odżywiania (np. anoreksja, bulimia)
 • Zaburzenia nastroju (np. w choroba afektywna dwubiegunowa)
 • Zaburzenia osobowości
 • Stres pourazowy (PTSD)
 • Zaburzenia snu
 • Problemy z radzeniem sobie ze stresem
 • Problemy związane z uzależnieniami (np. alkoholizm, narkomania, hazard)
 • Problemy w relacjach międzyludzkich (np. problemy małżeńskie, konflikty w pracy, wypalenie zawodowe)
 • Zaburzenia psychosomatyczne (np. bóle głowy, bóle brzucha)

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Alphen aan den Rijn, polski psychoterapeuta nerwica Alphen aan den Rijn, leczenie bezsenności Alphen aan den Rijn, leczenie nerwicy Alphen aan den Rijn, polski psychoterapeuta ataki paniki Alphen aan den Rijn, polski psychoterapeuta Borderline , leczenie CHAD, wsparcie alkoholików , polski psychoterapeuta dla par , terapia małżenśka (par) Alphen aan den Rijn, terapia rodzinna Alphen aan den Rijn, wsparcie DDA Alphen aan den Rijn , kryzys w związku, myśli samobójcze Alphen aan den Rijn, interwencja kryzysowa, Wypalenie zawodowe, psycholog dziecięcy Holandia. Burnout, wypalenie zawodowe, Arbo. Alphen aan den Rijn

 

ARTYKUŁY

Nowości na blogu

CENNIK USŁUG – PRICE LIST OF SERVICES

CENNIK USŁUG - PRICE LIST OF SERVICES SESJA INDYWIDUALNA 70 EUR CZAS TRWANIA 50 MINUT   SESJA DLA PAR 100

ADHD u osób dorosłych – jakie są objawy

ADHD u dorosłych – fakty i mity Zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi i koncentracji kojarzy się głównie z okresem dzieciństwa. Tymczasem objawy, które obserwuje się u dzieci i nastolatków ze spektrum ADHD, w większości przypadków

Psychoterapia uzależnień od marihuany

Uzależnienie od marihuany – gdzie szukać wsparcia? Nikt nie wie, ilu ich jest, bo nikt nie prowadził takich badań. Tymczasem

PRZECZYTAJ WIĘCEJ ARTYKUŁÓW

Umów wizytę u psychologa online

już teraz?

UMÓW WIZYTĘ