polski psychoterapeuta Agde Francja2020-01-24T14:11:38+00:00

umów wizytę

polski psychoterapeuta Agde Francja

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

psycholog online
cennik psycholog online

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ WYGODNIE NA KONTO BANKOWE LUB PAYPAL

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.:

Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Agde, polski psychoterapeuta nerwica Agde, leczenie bezsenności Agde, leczenie nerwicy Agde, polski psychoterapeuta ataki paniki Agde, polski psychoterapeuta borderline , leczenie CHAD, wsparcie alkoholików , polski psychoterapeuta dla par , terapia małżenśka (par) Agde, terapia rodzinna Agde, wsparcie DDA Agde , kryzys w związku, myśli samobójcze Agde, interwencja kryzysowa, Wypalenie zawodowe, psycholog dziecięcy Francja.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par {FR} Psycholog online może prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.

Nasze usługi są odpłatne, istnieje możliwość refundacji wizyt w poszczególnych krajach. Wystawiamy faktury oraz zaświadczenia do ubezpieczalni w języku angielskim.

Napisz wiadomość i dowiedz się jakie terminy mamy dostępne dla ciebie i jak możemy ci pomóc. Psycholog online Agde to profesjonalna psychoterapia online dostępna z każdego miejsca na świecie.

Psycholog dziecięcy Francja – przyjmujemy dzieci od 11 roku życia, sesje rodzinne oraz sesje indywidualne z psychologiem online .

Terapia uzależnień Francja – zapraszamy na sesje psychoterapii uzależnień prowadzone w trybie online przez naszych specjalistów.

Terapia nerwic online – dowiedz się jak działa psychoterpia nerwic online, prowadzimy treningi mindfulness , treningi relaksacyjne, terapię indywidualną oraz sesje grupowe online. Dowiedz się jak sobie radzić z atakami paniki .

Polskojęzyczny psycholog i psychoterapeuta dostępny już dziś – potrzebujesz pomocy , nie czekaj na przyjazd do kraju już teraz możesz umówić się na wizytę, nasi psychologowie działają online więc nawet będąc w Agde jesteś w stanie uzyskać fachową pomoc. Nasi psychoterapeuci działają w różnych nurtach psychoterapii min psychodynamicznie, poznawczo-behawioralnie, psychoanalitycznie, humanistycznie, EMDR.


ARTYKUŁY

Nowości na blogu

CENNIK USŁUG – PRICE LIST OF SERVICES

CENNIK USŁUG - PRICE LIST OF SERVICES SESJA INDYWIDUALNA 70 EUR CZAS TRWANIA 50 MINUT   SESJA DLA PAR 100

ADHD u osób dorosłych – jakie są objawy

ADHD u dorosłych – fakty i mity Zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi i koncentracji kojarzy się głównie z okresem dzieciństwa. Tymczasem objawy, które obserwuje się u dzieci i nastolatków ze spektrum ADHD, w większości przypadków

Psychoterapia uzależnień od marihuany

Uzależnienie od marihuany – gdzie szukać wsparcia? Nikt nie wie, ilu ich jest, bo nikt nie prowadził takich badań. Tymczasem

PRZECZYTAJ WIĘCEJ ARTYKUŁÓW

Umów wizytę u psychologa online

już teraz?

UMÓW WIZYTĘ