polski psycholog Viareggio Włochy2018-09-01T07:54:42+00:00

ZAREJESTRUJ SIĘ NA

SESJĘ ONLINE

umów wizytę

polski psycholog Viareggio we Włoszech +48 882444173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

psycholog online
cennik psycholog online

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP – WYGODNIE NA KONTO BANKOWE

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.:

Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Viareggio, polski psycholog nerwica Viareggio, leczenie bezsenności Viareggio, leczenie nerwicy Viareggio, polski psycholog ataki paniki Viareggio, polski psycholog borderline Viareggio, leczenie chad Viareggio, wsparcie alkoholików Viareggio, polski psycholog dla par Viareggio, terapia małżenśka Viareggio, polski psycholog terapia rodzinna Viareggio, wsparcie DDA Viareggio, kryzys w związku, myśli samobójcze Viareggio, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Viareggio możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.

ARTYKUŁY

Nowości na blogu