polski psycholog Tønsberg Norwegia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Tønsberg, polski psycholog nerwica Tønsberg, leczenie bezsenności Tønsberg, leczenie nerwicy Tønsberg, polski psycholog ataki paniki Tønsberg, polski psycholog borderline Tønsberg, leczenie chad Tønsberg, wsparcie alkoholików Tønsberg, polski psycholog dla par Tønsberg, terapia małżenśka Tønsberg, polski psycholog terapia rodzinna Tønsberg, wsparcie DDA Tønsberg, kryzys w związku, myśli samobójcze Tønsberg, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Tønsberg możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.