polski psycholog Thonon-les-Bains we Francji +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Thonon-les-Bains, polski psycholog nerwica Thonon-les-Bains, leczenie bezsenności Thonon-les-Bains, leczenie nerwicy Thonon-les-Bains, polski psycholog ataki paniki Thonon-les-Bains, polski psycholog borderline Thonon-les-Bains, leczenie chad Thonon-les-Bains, wsparcie alkoholików Thonon-les-Bains, polski psycholog dla par Thonon-les-Bains, terapia małżenśka Thonon-les-Bains, polski psycholog terapia rodzinna Thonon-les-Bains, wsparcie DDA Thonon-les-Bains, kryzys w związku, myśli samobójcze Thonon-les-Bains, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Thonon-les-Bains możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.