polski psycholog Steinkjer Norwegia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Steinkjer, polski psycholog nerwica Steinkjer, leczenie bezsenności Steinkjer, leczenie nerwicy Steinkjer, polski psycholog ataki paniki Steinkjer, polski psycholog borderline Steinkjer, leczenie chad Steinkjer, wsparcie alkoholików Steinkjer, polski psycholog dla par Steinkjer, terapia małżenśka Steinkjer, polski psycholog terapia rodzinna Steinkjer, wsparcie DDA Steinkjer, kryzys w związku, myśli samobójcze Steinkjer, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Steinkjer możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.