polski psycholog Schwäbisch Gmünd Niemcy2018-05-03T12:54:17+00:00

umów wizytę

polski psycholog Schwäbisch Gmünd Niemcy +48 882444173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

psycholog online
cennik psycholog online

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ WYGODNIE NA KONTO BANKOWE LUB PAYPAL

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.:

Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Schwäbisch Gmünd, polski psycholog nerwica Schwäbisch Gmünd, leczenie bezsenności Schwäbisch Gmünd, leczenie nerwicy Schwäbisch Gmünd, polski psycholog ataki paniki Schwäbisch Gmünd, polski psycholog borderline , leczenie CHAD, wsparcie alkoholików , polski psycholog dla par , terapia małżenśka (par) Schwäbisch Gmünd, terapia rodzinna Schwäbisch Gmünd, wsparcie DDA Schwäbisch Gmünd , kryzys w związku, myśli samobójcze Schwäbisch Gmünd, interwencja kryzysowa, Wypalenie zawodowe, psycholog dziecięcy Francja.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par {DE} Psycholog online może prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.

Nasze usługi są odpłatne, istnieje możliwość refundacji wizyt w poszczególnych krajach. Wystawiamy faktury oraz zaświadczenia do ubezpieczalni w języku angielskim.

Napisz wiadomość i dowiedz się jakie terminy mamy dostępne dla ciebie i jak możemy ci pomóc. Psycholog online Schwäbisch Gmünd to profesjonalna psychoterapia online dostępna z każdego miejsca na świecie.

Psycholog dziecięcy Niemcy – przyjmujemy dzieci od 11 roku życia, sesje rodzinne oraz sesje indywidualne z psychologiem online .

Terapia uzależnień Niemcy – zapraszamy na sesje psychoterapii uzależnień prowadzone w trybie online przez naszych specjalistów.

Terapia nerwic online – dowiedz się jak działa psychoterpia nerwic online, prowadzimy treningi mindfulness , treningi relaksacyjne, terapię indywidualną oraz sesje grupowe online. Dowiedz się jak sobie radzić z atakami paniki .

Polskojęzyczny psycholog i psychoterapeuta dostępny już dziś – potrzebujesz pomocy , nie czekaj na przyjazd do kraju już teraz możesz umówić się na wizytę, nasi psychologowie działają online więc nawet będąc w Schwäbisch Gmünd jesteś w stanie uzyskać fachową pomoc. Nasi psychoterapeuci działają w różnych nurtach psychoterapii min psychodynamicznie, poznawczo-behawioralnie, psychoanalitycznie, humanistycznie, EMDR.


ARTYKUŁY

Nowości na blogu

ADHD u osób dorosłych – jakie są objawy

ADHD u dorosłych – fakty i mity Zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi i koncentracji kojarzy się głównie z okresem dzieciństwa. Tymczasem objawy,

Psychoterapia uzależnień od marihuany

Uzależnienie od marihuany – gdzie szukać wsparcia? Nikt nie wie, ilu ich jest, bo nikt nie prowadził takich badań. Tymczasem w mediach społecznościowych, wśród Polaków żyjących w Holandii, coraz częściej