polski psycholog Saint-Georges-sur-Meuse w BELGII +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Saint-Georges-sur-Meuse, polski psycholog nerwica Saint-Georges-sur-Meuse, leczenie bezsenności Saint-Georges-sur-Meuse, leczenie nerwicy Saint-Georges-sur-Meuse, polski psycholog ataki paniki Saint-Georges-sur-Meuse, polski psycholog borderline Saint-Georges-sur-Meuse, leczenie chad Saint-Georges-sur-Meuse, wsparcie alkoholików Saint-Georges-sur-Meuse, polski psycholog dla par Saint-Georges-sur-Meuse, terapia małżenśka Saint-Georges-sur-Meuse, polski psycholog terapia rodzinna Saint-Georges-sur-Meuse, wsparcie DDA Saint-Georges-sur-Meuse, kryzys w związku, myśli samobójcze Saint-Georges-sur-Meuse, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Saint-Georges-sur-Meuse możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.