polski psycholog Nesoddtangen Norwegia2019-07-18T05:10:38+00:00

UMÓW SIĘ JUŻ TERAZ

PSYCHOLOG ONLINE PSYCHOTERAPEUTA ONLINE

umów wizytę

polski psycholog Nesoddtangen +48 882444173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

psycholog online
cennik psycholog online

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ WYGODNIE NA KONTO BANKOWE LUB PAYPAL

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.:

Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Nesoddtangen, polski psycholog nerwica Nesoddtangen, leczenie bezsenności Nesoddtangen, leczenie nerwicy Nesoddtangen, polski psycholog ataki paniki Nesoddtangen, polski psycholog borderline Nesoddtangen, leczenie chad Nesoddtangen, wsparcie alkoholików Nesoddtangen, polski psycholog dla par Nesoddtangen, terapia małżenśka Nesoddtangen, polski psycholog terapia rodzinna Nesoddtangen, wsparcie DDA Nesoddtangen, kryzys w związku, myśli samobójcze Nesoddtangen, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Nesoddtangen możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.

ARTYKUŁY

Nowości na blogu