polski psycholog Morristownbiller Irlandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ VIDEO ROZMOWY

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Morristownbiller, polski psycholog nerwica Morristownbiller, leczenie bezsenności Morristownbiller, leczenie nerwicy Morristownbiller, polski psycholog ataki paniki Morristownbiller, polski psycholog borderline Morristownbiller, leczenie chad Morristownbiller, wsparcie alkoholików Morristownbiller, polski psycholog dla par Morristownbiller, terapia małżenśka Morristownbiller, polski psycholog terapia rodzinna Morristownbiller, wsparcie DDA Morristownbiller, kryzys w związku, myśli samobójcze Morristownbiller, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Morristownbiller możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.