polski psycholog Montfermeil we Francji +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Montfermeil, polski psycholog nerwica Montfermeil, leczenie bezsenności Montfermeil, leczenie nerwicy Montfermeil, polski psycholog ataki paniki Montfermeil, polski psycholog borderline Montfermeil, leczenie chad Montfermeil, wsparcie alkoholików Montfermeil, polski psycholog dla par Montfermeil, terapia małżenśka Montfermeil, polski psycholog terapia rodzinna Montfermeil, wsparcie DDA Montfermeil, kryzys w związku, myśli samobójcze Montfermeil, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Montfermeil możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.