polski psycholog Mont-Saint-Guibert w BELGII +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Mont-Saint-Guibert, polski psycholog nerwica Mont-Saint-Guibert, leczenie bezsenności Mont-Saint-Guibert, leczenie nerwicy Mont-Saint-Guibert, polski psycholog ataki paniki Mont-Saint-Guibert, polski psycholog borderline Mont-Saint-Guibert, leczenie chad Mont-Saint-Guibert, wsparcie alkoholików Mont-Saint-Guibert, polski psycholog dla par Mont-Saint-Guibert, terapia małżenśka Mont-Saint-Guibert, polski psycholog terapia rodzinna Mont-Saint-Guibert, wsparcie DDA Mont-Saint-Guibert, kryzys w związku, myśli samobójcze Mont-Saint-Guibert, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Mont-Saint-Guibert możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.