polski psycholog Mattersburg Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Mattersburg, polski psycholog nerwica Mattersburg, leczenie bezsenności Mattersburg, leczenie nerwicy Mattersburg, polski psycholog ataki paniki Mattersburg, polski psycholog borderline Mattersburg, leczenie chad Mattersburg, wsparcie alkoholików Mattersburg, polski psycholog dla par Mattersburg, terapia małżenśka Mattersburg, polski psycholog terapia rodzinna Mattersburg, wsparcie DDA Mattersburg, kryzys w związku, myśli samobójcze Mattersburg, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Mattersburg możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.