polski psycholog Klagenfurt am Wörthersee Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Klagenfurt am Wörthersee, polski psycholog nerwica Klagenfurt am Wörthersee, leczenie bezsenności Klagenfurt am Wörthersee, leczenie nerwicy Klagenfurt am Wörthersee, polski psycholog ataki paniki Klagenfurt am Wörthersee, polski psycholog borderline Klagenfurt am Wörthersee, leczenie chad Klagenfurt am Wörthersee, wsparcie alkoholików Klagenfurt am Wörthersee, polski psycholog dla par Klagenfurt am Wörthersee, terapia małżenśka Klagenfurt am Wörthersee, polski psycholog terapia rodzinna Klagenfurt am Wörthersee, wsparcie DDA Klagenfurt am Wörthersee, kryzys w związku, myśli samobójcze Klagenfurt am Wörthersee, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Klagenfurt am Wörthersee możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.