polski psycholog Jodoigne (hol. Geldenaken) w BELGII +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Jodoigne (hol. Geldenaken), polski psycholog nerwica Jodoigne (hol. Geldenaken), leczenie bezsenności Jodoigne (hol. Geldenaken), leczenie nerwicy Jodoigne (hol. Geldenaken), polski psycholog ataki paniki Jodoigne (hol. Geldenaken), polski psycholog borderline Jodoigne (hol. Geldenaken), leczenie chad Jodoigne (hol. Geldenaken), wsparcie alkoholików Jodoigne (hol. Geldenaken), polski psycholog dla par Jodoigne (hol. Geldenaken), terapia małżenśka Jodoigne (hol. Geldenaken), polski psycholog terapia rodzinna Jodoigne (hol. Geldenaken), wsparcie DDA Jodoigne (hol. Geldenaken), kryzys w związku, myśli samobójcze Jodoigne (hol. Geldenaken), interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Jodoigne (hol. Geldenaken) możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.