polski psycholog Gerasdorf bei Wien Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Gerasdorf bei Wien, polski psycholog nerwica Gerasdorf bei Wien, leczenie bezsenności Gerasdorf bei Wien, leczenie nerwicy Gerasdorf bei Wien, polski psycholog ataki paniki Gerasdorf bei Wien, polski psycholog borderline Gerasdorf bei Wien, leczenie chad Gerasdorf bei Wien, wsparcie alkoholików Gerasdorf bei Wien, polski psycholog dla par Gerasdorf bei Wien, terapia małżenśka Gerasdorf bei Wien, polski psycholog terapia rodzinna Gerasdorf bei Wien, wsparcie DDA Gerasdorf bei Wien, kryzys w związku, myśli samobójcze Gerasdorf bei Wien, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Gerasdorf bei Wien możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.