polski psycholog Civitanova Marche Włochy2018-06-09T18:30:04+00:00

ZAREJESTRUJ SIĘ NA

SESJĘ ONLINE

umów wizytę

polski psycholog Civitanova Marche we Włoszech +48 882444173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

psycholog online
cennik psycholog online

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP – WYGODNIE NA KONTO BANKOWE

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.:

Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Civitanova Marche, polski psycholog nerwica Civitanova Marche, leczenie bezsenności Civitanova Marche, leczenie nerwicy Civitanova Marche, polski psycholog ataki paniki Civitanova Marche, polski psycholog borderline Civitanova Marche, leczenie chad Civitanova Marche, wsparcie alkoholików Civitanova Marche, polski psycholog dla par Civitanova Marche, terapia małżenśka Civitanova Marche, polski psycholog terapia rodzinna Civitanova Marche, wsparcie DDA Civitanova Marche, kryzys w związku, myśli samobójcze Civitanova Marche, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Civitanova Marche możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.

ARTYKUŁY

Nowości na blogu