polski psycholog Cabinteely Irlandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ VIDEO ROZMOWY

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Cabinteely, polski psycholog nerwica Cabinteely, leczenie bezsenności Cabinteely, leczenie nerwicy Cabinteely, polski psycholog ataki paniki Cabinteely, polski psycholog borderline Cabinteely, leczenie chad Cabinteely, wsparcie alkoholików Cabinteely, polski psycholog dla par Cabinteely, terapia małżenśka Cabinteely, polski psycholog terapia rodzinna Cabinteely, wsparcie DDA Cabinteely, kryzys w związku, myśli samobójcze Cabinteely, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Cabinteely możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.