polski psycholog Brive-la-Gaillarde we Francji +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Brive-la-Gaillarde, polski psycholog nerwica Brive-la-Gaillarde, leczenie bezsenności Brive-la-Gaillarde, leczenie nerwicy Brive-la-Gaillarde, polski psycholog ataki paniki Brive-la-Gaillarde, polski psycholog borderline Brive-la-Gaillarde, leczenie chad Brive-la-Gaillarde, wsparcie alkoholików Brive-la-Gaillarde, polski psycholog dla par Brive-la-Gaillarde, terapia małżenśka Brive-la-Gaillarde, polski psycholog terapia rodzinna Brive-la-Gaillarde, wsparcie DDA Brive-la-Gaillarde, kryzys w związku, myśli samobójcze Brive-la-Gaillarde, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Brive-la-Gaillarde możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.