polski psycholog Bleiburg Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Bleiburg, polski psycholog nerwica Bleiburg, leczenie bezsenności Bleiburg, leczenie nerwicy Bleiburg, polski psycholog ataki paniki Bleiburg, polski psycholog borderline Bleiburg, leczenie chad Bleiburg, wsparcie alkoholików Bleiburg, polski psycholog dla par Bleiburg, terapia małżenśka Bleiburg, polski psycholog terapia rodzinna Bleiburg, wsparcie DDA Bleiburg, kryzys w związku, myśli samobójcze Bleiburg, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Bleiburg możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.