polski psycholog Berlin Treptow w Niemczech +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Berlin Treptow, polski psycholog nerwica Berlin Treptow, leczenie bezsenności Berlin Treptow, leczenie nerwicy Berlin Treptow, polski psycholog ataki paniki Berlin Treptow, polski psycholog borderline Berlin Treptow, leczenie chad Berlin Treptow, wsparcie alkoholików Berlin Treptow, polski psycholog dla par Berlin Treptow, terapia małżenśka Berlin Treptow, polski psycholog terapia rodzinna Berlin Treptow, wsparcie DDA Berlin Treptow, kryzys w związku, myśli samobójcze Berlin Treptow, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Berlin Treptow możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.