polski psycholog Bassano del Grappa Włochy2018-09-14T13:48:26+00:00

ZAREJESTRUJ SIĘ NA

SESJĘ ONLINE

umów wizytę

polski psycholog Bassano del Grappa we Włoszech +48 882444173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

psycholog online
cennik psycholog online

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP – WYGODNIE NA KONTO BANKOWE

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.:

Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Bassano del Grappa, polski psycholog nerwica Bassano del Grappa, leczenie bezsenności Bassano del Grappa, leczenie nerwicy Bassano del Grappa, polski psycholog ataki paniki Bassano del Grappa, polski psycholog borderline Bassano del Grappa, leczenie chad Bassano del Grappa, wsparcie alkoholików Bassano del Grappa, polski psycholog dla par Bassano del Grappa, terapia małżenśka Bassano del Grappa, polski psycholog terapia rodzinna Bassano del Grappa, wsparcie DDA Bassano del Grappa, kryzys w związku, myśli samobójcze Bassano del Grappa, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Bassano del Grappa możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.

ARTYKUŁY

Nowości na blogu