polski psycholog Ballinteer Irlandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ VIDEO ROZMOWY

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Ballinteer, polski psycholog nerwica Ballinteer, leczenie bezsenności Ballinteer, leczenie nerwicy Ballinteer, polski psycholog ataki paniki Ballinteer, polski psycholog borderline Ballinteer, leczenie chad Ballinteer, wsparcie alkoholików Ballinteer, polski psycholog dla par Ballinteer, terapia małżenśka Ballinteer, polski psycholog terapia rodzinna Ballinteer, wsparcie DDA Ballinteer, kryzys w związku, myśli samobójcze Ballinteer, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Ballinteer możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.