polski psycholog Bad Leonfelden Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Bad Leonfelden, polski psycholog nerwica Bad Leonfelden, leczenie bezsenności Bad Leonfelden, leczenie nerwicy Bad Leonfelden, polski psycholog ataki paniki Bad Leonfelden, polski psycholog borderline Bad Leonfelden, leczenie chad Bad Leonfelden, wsparcie alkoholików Bad Leonfelden, polski psycholog dla par Bad Leonfelden, terapia małżenśka Bad Leonfelden, polski psycholog terapia rodzinna Bad Leonfelden, wsparcie DDA Bad Leonfelden, kryzys w związku, myśli samobójcze Bad Leonfelden, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Bad Leonfelden możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.