polski psycholog Ascoli Piceno Włochy2018-08-30T14:12:47+00:00

ZAREJESTRUJ SIĘ NA

SESJĘ ONLINE

umów wizytę

polski psycholog Ascoli Piceno we Włoszech +48 882444173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

psycholog online
cennik psycholog online

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP – WYGODNIE NA KONTO BANKOWE

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.:

Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Ascoli Piceno, polski psycholog nerwica Ascoli Piceno, leczenie bezsenności Ascoli Piceno, leczenie nerwicy Ascoli Piceno, polski psycholog ataki paniki Ascoli Piceno, polski psycholog borderline Ascoli Piceno, leczenie chad Ascoli Piceno, wsparcie alkoholików Ascoli Piceno, polski psycholog dla par Ascoli Piceno, terapia małżenśka Ascoli Piceno, polski psycholog terapia rodzinna Ascoli Piceno, wsparcie DDA Ascoli Piceno, kryzys w związku, myśli samobójcze Ascoli Piceno, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Ascoli Piceno możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.

ARTYKUŁY

Nowości na blogu