polski psycholog Ankona (Ancona) Włochy2020-01-26T04:03:03+00:00

ZAREJESTRUJ SIĘ NA

SESJĘ ONLINE

umów wizytę

polski psycholog Ankona (Ancona) we Włoszech +48 882444173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

psycholog online
cennik psycholog online

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP – WYGODNIE NA KONTO BANKOWE

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.:

Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Ankona (Ancona), polski psycholog nerwica Ankona (Ancona), leczenie bezsenności Ankona (Ancona), leczenie nerwicy Ankona (Ancona), polski psycholog ataki paniki Ankona (Ancona), polski psycholog borderline Ankona (Ancona), leczenie chad Ankona (Ancona), wsparcie alkoholików Ankona (Ancona), polski psycholog dla par Ankona (Ancona), terapia małżenśka Ankona (Ancona), polski psycholog terapia rodzinna Ankona (Ancona), wsparcie DDA Ankona (Ancona), kryzys w związku, myśli samobójcze Ankona (Ancona), interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Ankona (Ancona) możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.

ARTYKUŁY

Nowości na blogu